niedziela, 7 lipca 2013

Urodzinowa bransoletka

Bransoletka została wykonana, jak można łatwo wywnioskować ze zdjęcia, jako prezent na 20 urodziny. Na trzech, okrągłych podstawach w kolorze miedzianym zostały umieszczone przezroczyste kaboszony ze zdjęciami osób, od których był prezent wraz z solenizantką. Po bokach umieszczone zostały życzenia: spełniania marzeń, oraz napis 20 lat. Bransoletka zakończona jest karabińczykiem oraz blaszką z napisem MADE FOR YOU. Mam nadzieję, że prezent mimo tego, że został wręczony z małym opóźnieniem, podobał się solenizantce i myślę, że będzie stanowił bardzo miłą i wyjątkową, urodzinową pamiątkę :)
Wiem, że obiecałam uruchomić sprzedaż pod koniec czerwca, ale ze względu na przedłużającą się sesję i mój wakacyjny wyjazd, wszystko się wydłużyło w czasie, za co bardzo przepraszam. Jak tylko wrócę, od razu wrzucę zdjęcia i uruchomię sprzedaż, bo wszystko już jest gotowe i myślę, że ok. 18-go lipca wszystko ładnie wystartuje. Do zobaczenia! ;)
3 komentarze:

 1. Jaka wieś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bransoletka jest po prostu inną formą (moim zdaniem bardziej oryginalną) tradycyjnego prezentu na urodziny - kartki z życzeniami czy ramką ze zdjęciem przyjaciółek. Każdemu podoba się co innego :)

   Usuń
 2. fajna:) ja tam widze jakies oryginalne grafiki:)

  OdpowiedzUsuń